درباره دی دیزل

شرکت دی دیبا دیزل با یک دهه تجربه مستمر در زمینه سرویس، تعمیر، پشتیبانی، راه اندازی نیروگاه های مقیاس کوچک،نگهداری و تامین قطعات انواع دیزل ژنراتور و گاز سوز آماده خدمت به مشتریان می‌باشد . ما بر آنیم تا با حفظ اصولی چون صداقت با مشتری، انجام خدمات در کوتاهترین زمان و ارایه قیمت‌های مناسب، همکاری همیشگی‌مان را تثبیت نماییم. آنچه فراموش‌مان نخواهد شد، احتیاج ما به مشتری است و نه نیاز او به ما. امیدواریم این اصل را در هر شرایطی حتی آشفتگی بازار از یاد نبریم.

محمد صفوی

مدیر عامل

مدیریت در هر مجموعه قلب تپنده ای برای بقاء کار گروهی میباشد safavi.m@DayDiesel.com

09131184134

سید جواد سیدی

مدیر واحد نیروگاهی

کارشناسان فنی مهمترین رکن افزایش اعتبار هر شرکت میباشند seyedi.j@DayDiesel.com

سمیرا بریمی پور

رئیس هیات مدیره

بهترین روش فروش هر محصول ، معرفی صحیح و بدون اغراق آن میباشد ! Breimipour.s@DayDiesel.com

09133022683

مقداد زمانی

مدیر اجرایی

کارکنان ماهر,تنها مزیت رقابتی پایدار هستند.

Zamani.m@DayDiesel.com

محمدرضا صالحی

کارشناس برق

دقت سرعت امنیت  مهمترین خصوصیت یک کارشناس برق است

Salehi.m@DayDiesel.com

پژمان شبیریان

کارشناس مکانیک

دقت سرعت امنیت  مهمترین خصوصیت یک کارشناس مکانیک است

Shobeiryan.p@DayDiesel.com

محدثه افشار

مدیر IT

Afshar.m@DayDiesel.com

علیرضا قنبری

مدیر بازرگانی و خدمات پس از فروش

Ghanbari.m@DayDiesel.com

خدمات دی دیزل:

ارائه انواع دیزل ژنراتور در توان های مختلف

نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کارشناسان مجرب دی دیزل

تعمیر انواع دیزل ژنراتور در محل و در داخل شرکت دی دیزل

تامین تمامیه قطعات انواع دیزل ژنراتور